Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної держадміністрації
Геннадій Москаль

Отримав ось такого листа із с. Іза Хустського району (те, що відоме на всю Україну своїм лозоплетінням):

«Голові ОДА
Москалю Г.Г.
Заява

Ми мешканці с.Іза Хустського р-н вул. Колгоспної. Ми не згідні з рішенням про переименовання (вул. Колгоспної на Юліана Ревая). Просимо залишити без змін вулицю Колгоспну. Або ми залишаємо за собою право перекрити дорогу Міжгір’я Хуст безстроково. Мешканці вул. Колгоспної.

23.06.2016р.»

Під листом 45 підписів.

Хочу нагадати, що в березні 1939р. Юліан Ревай був прем’єр-міністром Карпатської України, жив і працював у Хусті (це за 2 кілометри від Ізи). Один із найвизначніших діячів Закарпаття, в Ізі бував неодноразово. Тому вулицю Колгоспну, яка підпадає під дію закону про декомунізацію, у березні цього року я своїм розпорядженням перейменував на честь Ю.Ревая. Самі ізяни змінити прокомуністичні назви не захотіли, хоча мали для цього дев’ять місяців. І ось тепер такий лист.

У деяких людей комуністична пропаганда наскільки в’їлася в свідомість, що вони ладні за неї перекривати вулицю. З одного боку колгоспи, які стільки бід принесли закарпатцям, а з другого земляк-патріот, що боровся за Україну. Мене важко чимось здивувати, але ізянам це вдалося. Категорично заявляю, що ніякого перейменування не буде. Хай перекривають дорогу, скільки влізе. «Калхозники» ізянські…

Джерело: Hennadii.Moskal

БЕЗ КОМЕНТАРІВ