Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної держадміністрації
Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної держадміністрації

В Ужгороді запустили дитячу залізницю, яка не працювала 7 років. Прийшла величезна кількість дітвори з батьками, свято викликало справжній ажіотаж!

Перед цим на всі прохання відновити вузькоколійку, яка понад 60 років вважається однією з візитівок Ужгорода, Міністерство інфраструктури відповідало: «Дитяча залізниця збиткова, тому ремонтувати її немає сенсу». Нам вдалося це зробити тільки після призначення Івана Груника керівником Львівської залізниці.

Пан Іван якось приїхав до Ужгорода, ми прогулювалися містом, згадали спільне залізничне минуле, і я запропонував: «Давайте відновимо дитячу вузькоколійку, а поїзд у перший рейс поведемо разом».

І ось тепер ми маємо результат. Завдяки Львівській залізниці відновлено локомотив, два вагони, колію і все необхідне обладнання. А я сьогодні згадав свою першу спеціальність – помічник машиніста – і разом з Іваном Груником повів поїзд у перший рейс.

2233Так, дитяча залізниця в Ужгороді й далі не буде рентабельною, але ж не все має приносити прибуток, треба робити щось і просто заради усміхнених дитячих обличь. Відновлена залізниця (до речі, проїзд у ній безкоштовний!) – це подарунок дітям, їхнім батькам, усім ужгородцям та гостям міста до 25-річчя Незалежності України.

Я знаю – так само з малого, поступово, але невпинно ми відновимо Україну й зробимо її процвітаючою! Щиро вітаю всіх зі святом! З Днем Незалежності України!

4455Джерело: Hennadii Moskal

БЕЗ КОМЕНТАРІВ