Геннадій Москаль: Війна за перейменування вулиць на честь загиблих героїв АТО

Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної держадміністрації
Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної держадміністрації

Учора особисто пішов на суд, щоби відстояти названі на честь загиблих на Донбасі героїв вулиці.

У березні в рамках закону про декомунізацію своїм розпорядженням перейменував у с.Клячаново (Мукачівський район Закарпаття) вулиці Жовтневу та Ворошилова на Альберта Падюкова та Василя Лавкая. Обидва хлопці жили в цьому селі, пішли добровольцями на війну й загинули за Україну. Один був бійцем «Айдару», інший – «Правого сектору».

Перед тим протягом півроку нагадував сільським депутатам – виконайте закон, перейменуйте комуністичні вулиці. Не виконали, не перейменували. А через два тижні після мого розпорядження терміново зібралися й змінили назви кількох вулиць, зокрема, А.Падюкова та В.Лавкая на Виноградну й Нивлянську.

Коли я попередив, що скасую це незаконне рішення через суд, сільський голова прийшов і почав просити перейменувати на честь одного із загиблих не Жовтневу чи Ворошилова, а вулицю Тараса Шевченка! Такі-ось «патріоти» бувають…

Суд визнав рішення сільради незаконним і скасував, тож, вулиці Альберта Падюкова і Василя Лавкая в Клячанові залишаються незмінними. А сільські депутати, які під час мобілізацій ховалися в кукурудзі, а потім своїм рішенням плюнули в обличчя всім патріотам, хай чекають повісток із військкомату.

Джерело: Hennadii Moskal

БЕЗ КОМЕНТАРІВ