За словами Корнійця, неприбуття прокурорів може означати те, що доказів його винуватості в інкримінованому злочині немає
За словами Корнійця, неприбуття прокурорів може означати те, що доказів його винуватості в інкримінованому злочині немає

Голосіївський райсуд переніс засідання у справі колишнього заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і екс-зампрокурора Київської області Олександра Корнійця на 10 березня, передає УНІАН.

Засідання суду було призначено на 9:30 7 березня, проте жоден з державних обвинувачів не з’явився. У зв’язку з цим суд переніс розгляд засідання.

За словами Корнійця, неприбуття прокурорів може означати те, що доказів його винуватості в інкримінованому злочині немає.

Раніше виконуючий обов’язки генерального прокурора Юрій Севрук пропонував заступнику генпрокурора – прокурору Одеської області Давиду Сакварелідзе особисто підтримувати в суді обвинувачення у справі Шапакіна й Корнійця.

У свою чергу, колишній заступник генпрокурора Віталій Касько під час звільнення з посади заявляв, що після його відходу в Генпрокуратурі заблокують розслідування щодо цих прокурорів.

Нагадаємо, 5 липня СБУ провела обшук в головному слідчому управлінні ГПУ. У результаті були затримані перший заступник начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін та заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць.

За даними слідства, вони вступили в корупційну змову та отримали хабар у розмірі 3 млн. 150 тис. грн. При проведенні обшуків у них було виявлено понад 500 тис. доларів готівкою, автомат Калашникова і холодну зброю, багато ювелірних виробів і 65 діамантів, після чого скандальних прокурорів стали називати «діамантовими».

16 липня Генеральний прокурор Віктор Шокін звільнив Шапакіна і Корнійця з органів прокуратури.

Читайте: «Діамантовий» прокурор знайшов для себе виправдання: «Хіба це камені? Це пил!..»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ