Суддя Лазюк відомий низкою неоднозначних та скандальних рішень
Суддя Лазюк відомий низкою неоднозначних та скандальних рішень

Генеральний прокурор України Юрій Луценко відкликав клопотання про відсторонення судді Дзержинського райсуду Харкова Сергія Лазюка, який підозрюється у хабарництві та ухваленні скандальних рішень. Про це йдеться у повідомленні Вищої кваліфікаційної комісії суддів, передає Українська правда.

«Стосовно Лазюка (…) комісія ухвалила рішення про повернення клопотання Генеральному прокурору України відповідно до його звернення про відкликання», –йдеться у повідомленні.

Також комісія повідомила, що востаннє відсторонення Лазюка було продовжено 4 квітня на один місяць. Таким чином цей суддя ще з 4 травня не має жодних обмежень у тому, щоби ходити на роботу і займатися суддівською діяльністю.

Також у прес-службі комісії додали, що не знають про причини відкликання Генпрокуратурою свого клопотання.

Суддя Лазюк відомий низкою неоднозначних та скандальних рішень. Взимку 2016 року стало відомо, що його впіймали на хабарі. Він вимагав та отримав чи то 800, чи то тисячу доларів за ухвалення на користь особи рішень у цивільній справі про примусове виселення мешканців з житлового приміщення. Було порушено кримінальне провадження. Після цього Лазюк переписав частину майна на дружину.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ