Новинський
Нардеп 4 листопада вранці вилетів до Греції

До Верховної Ради надійшло подання щодо притягнення народного депутата з фракції «Опозиційний блок» Вадима Новинського до кримінальної відповідальності. Водночас сам мільярдер вже чкурнув до Греції.

Подання опублікував на своїй сторінці у Facebook спікер парламенту Андрій Парубій: «Щойно отримав подання від Генеральної прокуратури про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Вадима Новинського. Як завжди, невідкладно направив на розгляд регламентного комітету Верховної Ради України».

222Тим часом сам Вадим Новинський 4 листопада вранці вилетів до Греції. Про це повідомив голова СБУ Василь Грицак журналістам в Одесі.

«За нашими даними, о 9.30 із Жулян своїм бортом Новинський сьогодні вранці вилетів у Грецію в Салоніки», – заявив він.

Нагадаємо, 3 листопада, генеральний прокурор Юрій Луценко заявив що вже готове подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності депутата Новинського.

У документі зазначається, що ГПУ підозрює Новинського в перевищенні влади і службових повноважень під час незаконного позбавлення волі особистого помічника колишнього предстоятеля УПЦ (МП) Володимира, а саме – архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра Драбинки.

Сам Новинський учора заявив, що 4 листопада вилетить на Афон, але повернеться найближчим часом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ