Російська Генпрокуратура перевірить законність святкування Ґелловіну
Російська Генпрокуратура перевірить законність святкування Гелловіну

Юрист Ярослав Міхайлов звернувся до Генеральної прокуратури Росії і прокуратури Кіровської області з вимогою перевірити законність святкування Гелловіна на території країни. Про це інформує Газета.Ru.

Представник відомства повідомив, що відповідну заяву вже прийняли до розгляду.

«На думку РПЦ, мою думку, а також думку ряду громадських організацій, святкування Гелловіна в Росії порушує чинне російське законодавство. Гелловін – свято, яке релігія засуджує. По суті Гелловін – це протиставлення святим і релігії. Ритуал входження в образ нечисті через костюми і грим, ритуал випрошування солодощів (підживлення нечисті), ритуал нічних танців – по суті, біснування», – заявив Міхайлов.

На його думку, повсюдне святкування Дня всіх святих у громадських місцях грубо порушує чинне законодавство Росії, тому його повинні заборонити.

Крім того, адвокат підкреслив, що Гелловін – це язичницька (релігійна) течія, яка здійснюється на території Росії. Також він зауважив, що в Росії повинні існувати релігійні об’єднання, які відповідають за проведення цього свята, а також спеціально відведені місця для здійснення гелловінських обрядів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ