f796c63-14059932-1070800299654390-1255723175-o
Луценко повідомив, що повістки доставили 8 серпня 2016 року за місцем роботи підозрюваних

Генпрокуратура України повідомила про підозру 18 особам із числа керівництва влади та армії РФ. Про це під час брифінгу повідомив Генпрокурор Юрій Луценко, пише Українська правда.

За його словами, підозру оголосили 8 серпня 2016 року.

Серед таких осіб – радник президента РФ, колишній уповноважений представник президента РФ в так званому Кримському федеральному окрузі, міністр оборони РФ, два його заступники та ще десятеро осіб з числа вищого командного складу Збройних сил РФ.

Як зазначив Луценко, досудовим розслідуванням встановлено, що кожен із підозрюваних, умисно порушуючи низку міжнародних нормативно-правових актів, виконував відверто злочинний план щодо зміни меж території України шляхом надання наказів Збройним силам РФ та контрольованим представникам в самопроголошеній республіці Крим і терористичних організаціях «ЛНР/ДНР».

За допомогою міжнародної кур’єрської служби та електронною поштою цим особам повідомили про підозру, а також відправили пам’ятку про права та повістки про виклик на слідчі дії.

У Мережі також оприлюднено відео з доказами причетності представників російської влади до організації акцій, спрямованих на порушення територіальної цілісності України та розв’язання агресивної війни проти нашої держави. Зокрема, ключовим виконавцем в організації злочинів був радник президента РФ Сєрґєй Глазьєв.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ