Олег Тягнибок
Олег Тягнибок

24 грудня у Генеральній прокуратурі України понад 4 години тривав допит лідера партії «Свобода» Олега Тягнибока. По завершенні «бесіди» націоналіст повідомив, що йшлося про справу, відкриту за часів Януковича, в межах якої уже відбулися обшуки і допити «свободівців» Сича, Панькевича та Янківа. Загалом запитання слідчих сягали часових рамок від листопада 2013 року і до вбивств майданівців 18–20 лютого 2014 року, передає прес-служба політсили.

За словами Тягнибока, слідчі також цікавилися деталями переговорів між лідерами Майдану (Тягнибок, Яценюк, Кличко – ред.) та Януковичем і його командою.

«Гадаю, якщо вони всіх так детально та скрупульозно допитуватимуть, як мене – можливо, на якусь істину слідство і вийде. Маю надію, що справа розстрілу майданців таки буде рано чи пізно логічно завершена, а винних буде встановлено та покарано. З огляду на це, скільки буде потрібно, стільки ми приходитимемо на такі допити, і якщо наші свідчення цьому допоможуть, будемо тільки раді», – зазначив Тягнибок.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 грудня цього року в ГПУ відбувся допит Олега Тягнибока у зв’язку з подіями 31 серпня. Як повідомили у прес-службі політсили, це п’ятий допит лідера «Свободи» у цій справі, однак перший саме у ГПУ – частину справи із МВС витребувала прокуратура.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ