За даними Лещенка, Аваков суміщав роботу міністра і президента фірми
Аваков більше не фігурує в провадженнях, які розслідує ГПУ, однак такі справи є в НАБУ

Кримінальне провадження, порушене Генеральною прокуратурою щодо міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, закриють.  Про це заявила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган в ефірі одного з українських телеканалів, передає Радіо 24.

За її словами, оприлюднені в заяві факти не були підтверджені, тому справу буде закрито.

Вона наголосила, що стосовно міністра була не одна заява. У чому саме його звинувачували, Сарган говорити відмовилася. За її словами, Аваков більше не фігурує в провадженнях, які розслідує ГПУ, однак такі справи є в НАБУ.

Водночас, перший заступник Генпрокурора Дмитро Сторожук заявив, що кримінальна справа щодо міністра внутрішніх справа, порушити яку ГПУ зобов’язав суд, стосується виділення його компанії земельної ділянки у часи, коли він був головою Харківщини.

«Справа порушена не проти конкретної людини, а проти факту 15-річної давнини щодо виділення земельної ділянки. Там, якщо бути точним, там насправді проблема щодо прав виділення земельної ділянки Дергачівською районною адміністрацією і селищною радою, хто скільки мав права виділяти», –  сказав він.

Сторожук заявив, що це провадження не проти Авакова, а за фактом звернення. Він додав, що цим займається НАБУ, і висловив переконання, що провадження закриють через «відсутність складу злочину».

Нагадаємо, Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що його відомство порушило кримінальне провадження проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, син головного правоохоронця країни Арсена Авакова «засвітився» у фінансовій оборудці з держзакупівлями – він нібито домовлявся з екс-заступником голови МВС Сергієм Чеботарем про поставку рюкзаків для підрозділів міністерства.

Водночас, очільник МВС та його син в один голос заперечують свою причетність до оборудки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ