Севостьянова
Наталія Севостьянова

Однією з кандидатур на посаду генерального прокурора є перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова. Про це заявив народний депутат з фракції Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм, передає Інтерфакс-Україна.

«Я чув про те, що «Народний фронт» висуває і пропонує одну з кандидатур – першого заступника міністра юстиції пані Наталію Севостьянову», – сказав він.

За словами Найєма, «це цілком можливо».

«Це (кандидатура Севостьянової на посаду генпрокурора, – ред.) у рамках домовленостей про те, що спікером стає пан Парубій (перший віце-спікер парламенту Андрій Парубій, – ред.), прем’єром стає пан Гройсман (спікер Верховної Ради Володимир Гройсман, – ред.), то я вважаю, що Севостьянова – це непоганий вибір», – зазначив депутат.

Водночас лідер фракції «Народний фронт» Максим Бурбак повідомив, що кандидатуру Севостьянової на посаду генпрокурора під час засідання фракції не обговорювали.

Нагадаємо, 29 березня Верховна Рада надала згоду на звільнення Генерального прокурора Віктора Шокіна.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у вівторок вранці стало відомо, що заступника Генерального прокурора України Давіда Сакварелідзе звільнили з органів прокуратури.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ