Луценко заявив, що його ніхто не зупинить на шляху виконання своїх обо'язків
Луценко заявив, що його ніхто не зупинить на шляху виконання своїх обо’язків

Генеральний прокурор України Юрій Луценко прокоментував конфлікт свого відомства з Національним антикорупційним бюро.

В інтерв’ю Лівому берегу на питання журналіста про те, що конфлікт НАБУ і ГПУ часом нагадує піар-конкуренцію, Луценко наголосив, що заявляє лише про конкретні затримання, конкретні конфіскації, повернуте людям майно.

«Жодного разу я не говорив про наміри щось зробити. Жодного разу не казав, що мої колеги зробили щось неправильно, хоча такі факти, на жаль, є. І в НАБУ також є, повірте. Як генеральний прокурор, викликаю їх до себе, намагаюся допомогти, аби недоліки були усунуті. Я знаю надто багато, але вважаю, що «викидати» це у пресу – знищувати авторитет ще однієї правоохоронної структури. Я не для цього прийшов на посаду», – зазначив Генпрокурор.

Він зауважив, що всі ці відомства роблять одну роботу, тому він переконаний, що вороги

ГПУ, НАБУ, СБУ, МВС – на іншій стороні барикади. Щоправда, він визнав, що, безумовно, існують «міжвідомчі тертя»: «У мене є дві обставини, якими я керуюсь. Перша – життєвий досвід. Я досі вважаю, що у 2005 році був правий як міністр, однак прокуратура хоронила усі справи. Таке протистояння вбило ці справи, я втратив свободу, згодом – ми втратили країну.

«Друга обставина полягає у приставці «Генеральний прокурор». Я досі не можу до неї звикнути, занадто урочиста», – зізнався очільник ГПУ.

Крім того, коментуючи низку гучних справ, тиск і перепони, спричинені іншими силами, він наголосив, що його «хрін хто зупинить».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ