Для захисту Мар'їнки застосують артилерію
Для захисту Мар’їнки застосують артилерію

Генеральний штаб ЗСУ дозволив силам АТО застосувати артилерію в районі Мар’їнки та Красногорівки. Про це повідомляє Лівий берег. Військовики заявили: «Для зупинки ворожого наступу і щоб уникнути втрат серед військовослужбовців, українське командування, попередивши всіх міжнародних партнерів, було змушене застосувати артилерію, яка до цього перебувала в районах тилу на виконання Мінських домовленостей».

У Генштабі зазначили, що близько 4-ї години ранку терористи почали масований наступ на українські позиції.

«Найбільший удар був завданий в районі населених пунктів Мар’їнка та Красногорівка, поблизу Донецька. Так, в напрямку Мар’їнки ворог кинув у бій проти українських військ більше десяти танків і до тисячі осіб живої сили. Наступ підтримують самохідні гармати 2С1 «Гвоздика». На інших напрямках наступ на наші позиції також підтримується вогнем з гармат і важких мінометів, які, згідно з Мінськими домовленостями, мають бути відведеними на 25 і більше кілометрів від лінії зіткнення», – додали в Генштабі.

Нагадаємо, наразі надходять суперечливі дані про втрати серед українських бійців. Також з низки джерел надійшла інформація про те, що сили АТО утримують свої позиції у Мар’їнці, попри запевнення терористів у захопленні населеного пункту.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ