Начальник прес-служби Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов
Начальник прес-служби Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов

В українській армії наразі вистачає ресурсів, тому проводити сьому хвилю мобілізації поки не будуть. Про це сказав начальник прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України Владислав Селезньов в ефірі Радіо Свобода.

«У нас достатньо сил і засобів для того, щоб ефективно протистояти нашому противнику. І черговий етап командно-штабних навчань із залученням повітряних сил, який сьогодні розпочався, свідчить про те, що ми здатні ефективно стримувати агресію супротивника», – зазначив речник Генштабу.

Він також заявив, що у Росії на кордоні нині немає потужних наступальних угруповань, які були здатні ефективно діяти в глибині території України.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 серпня Федеральна служба безпеки РФ звинуватила Головне управління розвідки Міноборони України в підготовці терактів в Криму. В Міноборони назвали заяву ФСБ провокацією.

Після цього президент Росії Владімір Путін звинуватив Україну в тому, що вона «переходить до терору», і заявив, що не бачить сенсу у зустрічі в «нормандському форматі» під час саміту G20, який відбудеться у Китаї. Крім цього він пообіцяв посилити заходи безпеки у Криму.

Президент України Петро Порошенко, у свою чергу, назвав ці звинувачення безглуздими і цинічними.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ