АТО ЗСУ
Україньскі військові зможуть стримати наступ ворога

У сил антитерористичної операції достатньо сил, аби стримати наступ ворога в разі його активних наступальних дій. У цьому на брифінгу 12 травня запевнив речник Адміністрації Президента України з питань АТО Андрій Лисенко, пише Українська правда.

За його словами, достеменна кількість танків ворога на Донбасі наразі не відома, однак сили АТО мають «озброєння і людей, які навчені знищувати броньовані цілі ворога». Лисенко нагадав, що на території Луганської області та міста Луганська створено три потужні тилові бази забезпечення терористів, де зберігається бронетехніка бойовиків. Також у Донецьку зосереджена велика кількість військової техніки, яку ховають у житлових кварталах, на промислових базах і в ангарах.

«Важко підрахувати кожну одиницю. Однак приблизну кількість ми розуміємо і, враховуючи розвідувальну інформацію, яку ми отримуємо щодоби: в нас достатньо сил і засобів, щоби стримати ворога в разі його активних наступальних дій», – запевнив Лисенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко у понеділок, 11 травня, зазначав, що у випадку великого наступу бойовиків ключову небезпеку становитимуть танкові колони. У свою чергу, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ попередив, що бойовики на сході України спромоглися суттєво наростити військовий потенціал і тепер здатні без попередження розпочати наступ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ