АТО, перекур
Україна в односторонньому порядку вкотре оголосила «режим тиші»

Українська сторона в односторонньому порядку запроваджує режим припинення вогню в зоні АТО з 25 листопада. Про це на брифінгу Спільного центру з контролю та координації вогню з ОБСЄ повідомив керівник української групи СЦКК  генерал-майор Борис Кременецький, пише Українська правда.

Українська сторона СЦКК проінформувала представників СММ ОБСЄ та російську сторону СЦКК, що, згідно з розпорядженням начальника Генштабу – Головнокомандувача ЗС України, з 00 годин 25 листопада військовослужбовцям ЗС України заборонено відкривати вогонь. Як розповів прес-офіцер СЦКК Сергій Берець, Кременецький наголосив, що українська сторона перша заявила про припинення вогню підрозділами Збройних сил України. Крім того, на брифінгу в присутності ОБСЄ  українська сторона попросила російських представників в СЦКК звернутися до ОРДО і ОРЛО щодо припинення вогню. Як пояснив Берець, відтепер вогонь у відповідь на провокативні обстріли бойовиків не відкриватимуть. Водночас, він пояснив, що у разі загрози життю, боєць має право відкрити вогонь.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у ніч на 25 листопада терористи продовжили обстріли українських позицій на всіх напрямках.  З 18:00 вчорашнього вечора і до ранку терористи вели вогонь по Пісках, Авдіївці й Тарамчуку, використовуючи великокаліберні кулемети і стрілецьку зброю.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ