Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука
Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука

Почитав деякі коментарі щодо майбутнього «круглого столу» щодо забезпечення житлом вимушених переселенців. Не буду зараз вдаватись до деталізації, аби не витрачати час. Декілька тез.

Перше. Серед переселенців величезна частина – діти, жінки та люди похилого віку. Теза про те, що, всі, хто реально хотів, вже розв’язали всі свої проблеми, – хибна.

Друге. Згоден з тим, що «Киев – не резиновый» і всіх бажаючих не вмістить (тобто, житлом не забезпечить). Водночас, варто розуміти: більшість переселенців – містяни, які не вміють, не мріють і не хочуть жити в селі. Теза про те, що треба всіх відправити по селах – хибна.

Третє. Шукаючи шляхи забезпечення житлом переселенців, треба не забувати про величезну кількість пільговиків в приймаючих громадах (афганці, чорнобильці, інваліди). Таким чином, роблячи розрахунки щодо будівництва майбутнього житла, треба враховувати необхідність забезпечення житлом і пільговиків. Інакше – отримаємо соціальний вибух. Таким чином, житлова проблема переселенців стає значно ширшою.

Джерело: Георгій Тука

БЕЗ КОМЕНТАРІВ