Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука
Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука

Ось, отримав такий коментар. Вважаю за доцільне дати публічну відповідь, аби уникнути будь-якої «конспірології».

Цитата: «Знаєте, що найпікантніше. Впевнена, що Туку недарма поставили саме в ЦЕ міністерство. І зовсім не через досвід… Його просто тупо топлять. Бо Тука один з небагатьох, хто реально користується авторитетом і кому вірять мільйони – так. Я не бачу активності самого міністра або когось ще з міністерства в пропагуванні ось цих постулатів про відкриття кордонів. Чому? А тому що вчергове Туку тупо підставляють. Виставляють на вістря атаки. Використовують як криголам. І саме в питаннях, яке погано пахнуть, розколюють патріотичне співтовариство… Петя не промах – технічно топить конкурентів».

По-перше, хочу подякувати за довіру. Щиро. Тепер, щодо питань, які ви порушили. Я ніколи (!) нікого не «лизав» і не збираюсь цього робити. Я нікому особисто не давав «присягу на вірність».

Докази?
– всупереч «лінії партії» я був (і є) противником проведення місцевих виборів на Луганщині, про що казав неодноразово;
– всупереч «лінії партії» я не пішов на вибори і не очолив список БПП в області
– всупереч «лінії партії» я розпрощався з «обласним партійним лідером», не надавши йому посаду заступника голови ВЦА (в той же час, варто чесно зазначити, що це була єдина «рекомендація» за всі місяці моєї роботи на Луганщині
Щодо моєї позиції та публічності міністра.

Так, до останнього часу Вадим Черниш був особою не публічною. Але я «працюю над цим» – вже кілька разів він був в ефірах різних каналів. Я буду і надалі робити все, аби українці мали можливість бачити і чути не лише «експертів», не лише «політологів», які не несуть жодної відповідальності за свої промови, не лише набридлі обличчя «політичної еліти»! Вадим – реальний фахівець з тих питань, якими ми зараз займаємось. І ви мусите мати можливість отримувати інформацію від першоджерела.

Про свою особисту позицію. Я абсолютно свідомо пішов на «зниження особистого рейтінгу». Тому, що сам цей «рейтинг» мене ніколи не цікавив. Можливо, в це важко повірити, але я завжди робив те, що сам особисто вважав за доцільне, а не те, чого від мене очікували інші.

Я чудово розумів, що зараз в мій бік полетить лайно і каміння! То що, на вашу думку, я мав вам брехати??? Вибачте, але ж я – не «політична еліта»! Це вони вам будуть розповідати про «війну до останнього», ніколи не бувши на передовій. Це вони будуть вам розповідати про «боротьбу з корупцією» у боротьбі за потоки. Це вони будуть вам вішати лапшу про «непримиренну боротьбу», цілуючись взасос із шлакоблоком. Подобаються вам такі? Слухайте їх, дивіться на них, голосуйте за них.

Я свій вибір зробив абсолютно свідомо, намагаючись зробити щось корисне «зсередини». Щойно я відчую, що мене «ламають», або мої намагання не дають результату – я залишу владу. Можете повірити: для людини, яка не краде, влада – величезний тягар, а не сенс життя.

Джерело: Георгій Тука

БЕЗ КОМЕНТАРІВ