Георгій Тука, голова Луганської військово-цивільної адміністрації
Георгій Тука, голова Луганської військово-цивільної адміністрації

Люди добрі!

Ну, не можна так сліпо довіряти будь-яким експертам, блогерам і журналістам. Особливо тим, які жодного стосунку до фахових питань ніколи не мали й не мають. Укотре намагаюсь переконати всіх: не існує простих відповідей на складні питання. Не існує!!!

Звісна річ, якщо ви — не «скотиняки».

Перше.

Зрозумійте, вимагати від будь-яких міжнародних переговорів загальної прозорості —це цілковитий  нонсенс. Зокрема, й відкритих перемовин із терористами. Вибачте, але в цьому питанні моя позиція непохитна: популісти/волонтери/блогери —  геть з цієї сфери!

Друге.

Щодо цілковитого поновлення всіх виплат на окупованих територіях. Існують дві діаметрально протилежні точкі зору, які мають свої логічні обґрунтування.

Одна — цілковита блокада. Де брати вугілля? Яким чином забезпечувати електроенергією нашу територію? Скільки податків (зокрема, й військового податку) сплачують підприємства, що розташовані на окупованих територіях? Хто, як і чим годуватиме/лікуватиме наших полонених? Чи дасть користь те, що ринок на тій території заповнять товари не наші, а російські?

Друга — повномаштабна торгівля. Яким чином здійснювати розрахунки, коли банківська система не працює? У який спосіб можна виключити фінансування терористів? Чи не призведе це до консервації статус-кво?

Як бачите, питань дуже-дуже багато! І їх (на мою думку) не можна вирішувати нахрапом!

Я, чесно кажучи, вбачаю рішення десь посередині між ціми двома радикальними точками зору.

Саме тому я з відвертим незрозумінням дивлюся на цькування новонародженого Міністерства з питань АТО.

Надто багато експертів миттєво долучились до надання своїх поважних «рекомендацій». Надто! Але чомусь мені здається, що жоден із цих експертів не знає, приміром, стану процесу розмінування території вздовж ЛЕП. Переважна більшість з них не має навіть уяви про стан забезпечення питною водою. А хто з них знає деталі газопостачання, керування залізницею, проблематику роботи архівів, баз даних та решту?

Займаючись щоденно ціми питаннями, переконаний: масована безпідставна атака на міністерство, якому лише три дні від народження, — якась примітивна популістична вистава, на кшталт «А Баба Яга — проти»!

Так не можна! Так не вирішують державних питань! Так не будують ДЕРЖАВУ!

Джерело: George Tuka

БЕЗ КОМЕНТАРІВ