Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука
Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука

Забезпечення цивілього населення питною водою – обов’язок держави. Це – гуманітарна складова, яка перебуває під постійним контролем міжнародних організацій.

Варто зазначити, що наші міжнародні партнери постійно надають допомогу в вирішенні цього питання: уряд Швейцарії надає хімічні реагенти та спеціальний пісок, Міжнородний Червоний Хрест сплатив обсяг води для Луганщини, аби забезпечити закачку систем опалення на зимовий період.

В Мінську була досягнута домовленість про створення українського підприємства, яке буде здійснювати розрахунки за спожиту воду (адже «влада» ОРЛО постійно збирає кошти з населення за використану воду). Українська сторона здійснила ремонт водогонів, встановила сучасні лічільники і…

Повне ігнорування з боку терористів: їхні представники просто перестали виходити на зв’язок, відповідати на телефонні дзвінки, не приїхали для отримання елекронних ключів від лічільників.

В той же час «влада» ОРЛО почала постійно зменшувати заявки на поставки води. В той же час в населених пунктах буферної зони «наші мальчікі» здійснюють водопостачання лише через день протягом 3-х годин, розповідаючи населенню байки про «злодійську хунту»!

На сьогоднішній день борг перед Попаснянським водоканалом, який здійснює водопостачання, склав лише за спожиту електроенергію 121 мільйон гривень!

Мета покемонів зрозуміла: сіяти в населенні ненависть до України і звунувачувати Україну в «геноціде руского народа».

Термін дії домовленості спливає 1-го грудня, після чого Україні не залишиться іншого шляху, як відключити водопостачання взагалі.

15203164_1109883892459346_8197712348917590704_n
Ватажок бойовиків ОРЛО Ігор Плотницький

Оця пика, яка вже ледь не лусне, продовжує набивати кишені, знущаючись над цивільним населенням!

Джерело: Георгій Тука

БЕЗ КОМЕНТАРІВ