Тука
Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука

Друзі! Буду пояснювати і доводити свою точку зору щодо подальшої долі Донбасу. Поясню перше і найголовніше: я не женусь за жодними рейтингами, за жодними симпатіями. Я отримав вашу підтримку не тому, що намагався вам сподобатись, а тому, що вам подабалась моя точка зору. Я завжди був щирим і відвертим.

Якби я зараз намагався працювати заради симпатій, я би, мабуть, наразі волав про «поверніть мені атомну бомбу», або «дайте лише наказ і ми завтра…». Ні! Я залишаюсь собою і буду казати-писати лише те, що дійсно думаю і відчуваю, а не те, що ви від мене хочете почути.

Те, що я роблю зараз, – абсолютно свідомий мій крок. Я цілком розумію те, що, зараз багато хто з вас почне мене критикувати, називати зрадником, кремлєботом і т.п. Це – ваше право. Але, я не буду брехати заради того, щоби подобатись вам.

Отже, поїхали. Не існує простих відповідей на складні запитання. Не існує! Станьте ви вже дорослими і зрозумійте це. Будь-яке складне запитання має лише складну відповідь. Аби не втомлювати вас довгими дописами, намагатимусь розбивати свої думки на певні етапи. Так буде простіше.

Ось, наразі, наші ЗМІ заради сенсаційних заголовків, викрививши загальну проблематику питання, розповсюдили «сенсацію»: «Тука пропонує поновити торгівлю з ОРДЛО»!  До цієї теми (як і до якості роботи наших ЗМІ) я повернусь пізніше. Чому? Тому, що починати треба З ПОЧАТКУ, а не з середини.

От і спробуємо почати з початку. Давайте спробуємо відійти від емоцій і перейти до розуму. Давайте разом спробуємо знайти відповідь на запитаня: що ми хочемо отримати наприкінці цієї війни? Сподіваюсь, всі розуміють: коли-небудь ця війна має закінчитись.  То що ми хочемо отримати?

Ми хочемо отримати назад окуповані території? Ми хочемо відокремити ці території і забути про них, як про кошмарний сон? Чого ми прагнемо? Переважна більшість (мені так здається) прагне повернення втрачених територій. Чи не так?

Давайте на цьому зупинимось і спробуємо надати відповідь на це, начебто, просте запитання.

P.S. Я б особисто хотів отримати розпад імперії, яка наразі називається РФ! Але ми домовились: керуватись не емоціями, а розумом.

Джерело: Георгій Тука

БЕЗ КОМЕНТАРІВ