Георгій Учайкін, голова Асоціації власників зброї
Георгій Учайкін, голова Асоціації власників зброї

Політичні злодюжки.

Ви навіть не уявляєте, як я регочу з цих дрібних українських політичних шахраїв. Це ж просто клоуни, які увійшли в образ і тішать публіку своїми, як їм здається, «дотепними» жартами. Я не буду тут про всіх, бо це не моя специфіка, а про деяких трошки скажу.

Замість того, щоби відверто сказати – Україна це єдина країна в Єропі, яка не має свого зброярського законодавства вони кажуть: «Ви шо??? Хочете, щоб було, як в Омериці?».

На їхню думку, всі навколо ідіоти і не бачать, як вони стають в чергу коли до України приїзджає хтось з керівництва Америки?

Чи всі дурні і не розуміють, що якби не фінансова, політична та військова допомога США, то тут був би зовсім інший розклад?

Коли дрібний пристосуванець маніпулятор викидає з хоплофобського сайту якусь діаграму, в якій зазначено, що в Америці загинуло від зброї за 13 років 400 тисяч осіб і в якій не розшифровані ці данні, він на кого розраховує – на дибілів?

З чого складається ця цифра – вбивства, замовні вбивства, самогубства, самозахист, необережне поводження? І взагалі, про яку зброю йдеться – нелегальну чи легальну?

Незрозуміло, але лайно на вентилятор накинув.

Добре – ось тобі «атвєтка» в твоєму стилі.

А якщо я скажу вам, що в Україні від рук злочинців гине на місті злочину 10 тисяч осіб на рік, ви ж це не будете заперечувати?

Тепер давайте рахувати:
За 13 років в Україні 130 000 осіб.
За 13 років в Америці 400 000 осіб.
Населення України 42 000 000.
Населення Америки 320 000 000.
Пропорцію можете скаласти?
Ну,як картинка?
Так, отож.

Саме тому завжди рахується саме кількість вбитих на 100 тисяч осіб, і в озброєній до зубів Америці цей показник – 4.2 а в неозброєній Україні – 5.1.

Тому залиште у спокої цю велику, потужну країну, яка заслуговує на поважне ставлення до себе, а поверніться до Європи, в якій лише в Україні люди беззахисні.

Бо якщо ви будете продовжувати питати – «Хочете, щоби було, як в Америці», ви ризикуєте наразитися на впевнену відповідь «ТАК».

Бо ми теж хочемо, щоби в Україні був такий рівень пенсійного та соціального забезпечення, медичного обслуговування, освіти, ставлення до своїх громадян, така армія, такі виробництва і технології тощо

А тепер головне – все це стало можливим не в останню чергу завдяки Другій Поправці, про яку ви теж мовчите. Бо там політики дають обіцянки і їх виконують, а не триндять безвідповідально,

Джерело: Георгій Учайкін

БЕЗ КОМЕНТАРІВ