Георгій Учайкін, голова Асоціації власників зброї
Георгій Учайкін, голова Асоціації власників зброї

Про футбол. Поза увагою широкого загалу залишилось повідомлення Секретаря РНБО України Олександра Турчинова про те, що закінчуються «радянські» боєприпаси. Ну, закінчуються собі й закінчуються.

Спробую пояснити – це не патрони «радянські» закінчуються, це закінчується весь той ресурс, який ми отримали у спадщину від совка. Ресурс, який старанно 25 років приватизували (читай розкрадали), розподіляли та розтринькували.  Просто ситуація з патронами ставить в цій багаторічній історії жирну крапку.

А пригадуєте, як 25 років тому в Польщу з України тягнули все – виделки, праски, шкарпетки, цвяхи тощо. Ситуація там була значно гірша за нашу, значно, але ж вони не просто пропетляли – вони вирулили на позицію рівноправного гравця на європейській арені. Що, точніше хто заважав Україні зробити теж саме?

Тільки не кажіть мені про «особливу» ментальність українців, бо за таким формулюванням просто зручно ховати помилки тих, хто мав за це відповідати.
Нагадую, у кожної помилки є ім’я, прізвище та по батькові.

А тепер про футбол. Про футбол я навмисно написав, щоби привернути увагу тих, хто вважає, що програші нашої збірної заслуговують на таку увагу в той час, коли щодня гинуть наші військові, а Секретар РНБО повідомляє про брак боєприпасів під час війни.

Забудьте про футболістів, вони мають нагородну зброю. Подбайте про себе, бо дуже скоро можуть настати часи, коли справжню цінність матимуть лише зброя, патрони та їжа.

Джерело: Георгій Учайкін

БЕЗ КОМЕНТАРІВ