Георгій Учайкін, голова Асоціації власників зброї
Георгій Учайкін, голова Української асоціації власників зброї

Щось згадалося.

Свого часу, коли ми тільки потрапили до робочої групи Конституційної комісії, розгорнулася цікава суперечка щодо того, чи повинні громадяни України отримати право на збройний захист свого майна.

Я окремо роблю наголос саме на майні, бо все інше — життя, здоров’я, воно хоч більш-менш сприймалося тим середовищем.

І один з поважних і авторитетних правників поставив нам запитання: «Так що, за оцю ручку чи телефон можна вбити людину?!»

Запитання було провокативним, бо фактично відбувалася спроба підмінити суть.

Ми в той момент сильно напружились і попередили їх, що якщо вони збираються вилучити з обговорення питання права на збройний захист майна, то ми вийдемо з переговорного процесу. Вони притихли, бо мова йшла про вимоги першої Петиції до президента щодо законодавчого утвердження права громадян на захист, і скандал навколо цього процесу їм був не потрібен. Навіть попри установку забалакати її.

Несподівано ця тема отримала продовження під час круглого столу з іноземними представниками, на якому був презентований маніпулятивний висновок однієї лобістської структури, яку фінансує уряд ФРН.

Одна з учасниць сказала, що в нашій Петиції щодо права на захист є неприпустимий пункт, який передбачає, що за своє майно «можна вбивати».

Одразу представник тієї лобістської структури, користуючись присутністю ЗМІ, в кращих тридиціях ток-шоу вирішив поставити мені питання «в лоб»: «Так что, МОЖНО убивать за собственность и имущество?!»

Я відповів «НУЖНО».

Досі не шкодую.

Зброя

БЕЗ КОМЕНТАРІВ