Георгій Учайкін, голова Асоціації власників зброї
Георгій Учайкін, голова Асоціації власників зброї

Знову наша улюблена рубрика «Подивись на нього». Антон Геращенко: «Володіння короткоствольною зброєю має бути дозволено тим, хто любить Україну».

Вчора в ефірі одного з телевізійних каналів народний депутат Антон Геращенко повідомив, що ВІН готує законопроект про «Союз оборони України», згідно з яким буде створена система територіальної оборони за принципом «Кайтселійт» в Естонії.

Також він висловив думку, що володіння короткоствольною зброєю буде дозволено лише тим, хто буде членом цього формуваня, і нібито так само відбувається в Естонії.

Цитата: «Там ті, хто входить в такий союз, мають право користуватися короткоствольною зброєю. Але вони в обмін на це тренуються по кілька десятків днів на рік та зобов’язані захищати свою країну в разі виникнення агресії».

Дозволю собі висловитись з цього приводу – Антон Юрійович, м’яко кажучи, вводить всіх в оману.

Я не буду зараз детально розписувати всю систему функціонування естонського «Кайтселійту», проте, зазначу, що володіння короткоствольною зброєю в Естонії ніяк не прив’язано до членства в «Кайтселійті» – це право набуває кожен громадянин з 21 року. Члени цього формування просто додатково ще зберігають вдома свою штатну зброю – автомати і навіть кулемети.

Тому, я одразу хочу спробувати привести до тями всіх тих, хто стоїть за такими ініціативами пана Геращенка – припиняйте імітувати бурхливу діяльність.

Це не врятує рейтинг вашої/ваших політичних сил.

Натомість ви вкотре затримаєте створення в Україні необхідної системи територіальної оборони.

Ну, і трошки особистих думок:

Це протирічить Конституції України. Звісно, ви там звикли до неї так ставитись, але в цьому випадку підказую – не пролізе.

За вашою логікою в Україні вже давно може бути сформована ціла армія (40 тисяч) добровольців з числа тих «патріотів» України, які вже встигли отримати короткоствольну і не тільки нагородну зброю.

Перелік таких «люблячих Україну» старанно приховує МВС але багато прізвищ нам вже відомі. Наприклад, майбутній командир полку «Союзу оборони України» – Шкіряк Зорян Несторович.

Ну, і головне, особисто я, матрос запасу Учайкін Георгій Миколайович, доки не отримаю законодавчо врегульованого права на збройний захист ВЛАСНОГО життя, здоров’я, житла і власності до жодних створених вами структур – зголошуватись не буду.

Нехай захист діяльності, безглуздих рішень та ініціатив власників нагородної зброї здійснюють самі власники нагородної зброї.

Джерело: Георгій Учайкін

БЕЗ КОМЕНТАРІВ