Георгій Учайкін, голова Асоціації власників зброї
Георгій Учайкін, голова Асоціації власників зброї

Сьогодні цілий день атакували журналісти з проханням прокоментувати «дослідження» якоїсь «соціологхічної компанії», назву якої я вже забув, пригадав лише, що «з трьох літер».

І ось добрався до компу і побачив цю мега-новину.

Вони стверджують, що на початку березня (!!!) вони проводили «соціолохічне опитування» і «за легалізацію зброї» (невігласи навіть питання не здатні правильно сформулювати) виступають лише 19% громадян України.

Опитування вони примудрилися провести навіть на окупованих районах, тобто в «Л/ДНР».

Які тут можна зробити висновки:

  1. З намальованих нам у вересні 2015 року Мадам Бекешкіною 11% – ми додали за півроку цілих 8 відсотків!!! Фігасє тенденція.
    Хлопці, досить вже наліпки з 11% клеїти – малюйте 19.
  2. Цитата: «Найбільш активно за легалізацію зброї виступають жителі півночі України (37,9%), а найменшу підтримку ідея легалізації зброї отримала серед жителів непідконтрольної українській владі території Донбасу (7,7%)».
    Ну, тут без коментарів – навіть не уявляю, як могло б бути навпаки.

Чесно кажучи, я взагалі не розумію – які можуть бути опитування після тріумфу нашої петиції «Законодавчо затвердити право громадян України на захист», але нехай бавляться.

Ну, і наостанок – чи не ставила ця компанія «з трьох літер» своїм респондентам запитання про рівень підтримки, наприклад, діяльності ВРУ? Ну, або аналогічні питання.

Думаю, що відсоток підтримки був би значно нижчим, причому скрізь.

Джерело: Георгій Учайкін

БЕЗ КОМЕНТАРІВ