Ірина Геращенко вибачилася за бездіяльність влади
Ірина Геращенко вибачилася за бездіяльність влади

Перший заступник глави Верховної Ради України Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook із нагоди початку Революції гідності вибачилася за те, що влада поки зробила так мало змін у країні.

«До 21 листопада і після… до 19 січня і після… до 18 лютого і після… Все до хвилини пам’ятаю. Не думаю, що сьогодні маємо право писати пафосні слова. 21 листопада – день молитви. Квітів ТАМ… Вибачте, що ще так мало зробили. Вибачте», – наголосила Геращенко.

Крім того, парламентар зауважила, що для зміни країни усім ще потрібно дуже багато зробити.

«Ми мусимо змінити країну. Відірватися від мордору, змінити, нарешті, систему, стати для ЄС очікуваним партнером, без якого Європа буде слабкішою. Нам потрібно дуже багато працювати. Всім. Із Днем Гідності і Свободи всіх!», – зазначила високопосадовець.

Пізніше вона повідомила, що з нагоди річниці Революції гідності разом із послом Тоні Фрішем, координатором ОБСЄ в гуманітарній підгрупі у Мінську вона зустрілися з родичами заручників, яких тримають на окупованих територіях. Фріш розповів про своє перше за ці півтора роки відвідання тюрем в ОРДЛО, де він мав можливість поспілкуватися з українськими військовими і з підлітками, яких затримали як «диверсантів-терористів».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ