Герман Антонов, аналітик і блогер
Герман Антонов, аналітик і блогер

У новинах з’явилася інформація, що російський Мінфін збирається спрямувати заявки на розміщення євробондів у 25 зарубіжних банках.

Швейцарські банки Credit Swiss і UBS — з багаторічною історією, базою, філіями і всім, що тільки може прикрасити першокласну фінансову установу — уже сім десятків років не можуть остаточно змити зі своєї репутації плями від каламутних операцій, здійснених у роки Другої світової війни. Пов’язані вони були з легалізацією коштів, вкрадених у жертв нацистських концтаборів.

Витратили банки на це не один мільйон доларів, години роботи найкращих адвокатів, нерви та здоров’я топ-босів. Поховали безповоротно частину власної репутації. І тепер під електронним мікроскопом розглядають будь-яку запропоновану угоду, від якої лише ледь тхне «нестандартною ситуацією».

Це я все до того, що керівникам вищевказаних двадцяти п’яти банків треба хоча би коротко переговорити зі швейцарським банківським керівництвом, перш ніж вступати в угоду з країною-терористом, країною-скалкою в дупі у всього світу, країною-вигнанцем без п’яти хвилин. Може, до них дійде…

P.S. Стало цікаво: а чи немає цих двох банків у списку тих двадцяти п’яти. Не особливо здивуюся, якщо є. Граблі — річ інтернаціональна…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ