Герман Антонов, політичний аналітик
Герман Антонов, політичний аналітик

Символічне фото. Крокодилячі сльози і обійми.

І не варто думати, що нинішній великий діяч Євросоюзу, який був під час смоленського теракту прем’єром Польщі, просто виконує протокольний обов’язок, обіймаючись з пітерським чудовиськом.

Дональд Туск —  головний вигодонабувач у Польщі від загибелі президента Леха Качинського. Президент і прем’єр були політичними супротивниками та їхні особисті стосунки були ще віддаленіші від ідеалу, ніж службові. Про це знав кожен поляк.

Цікаво, що нинішнього міністра оборони Польщі Антонія Мацеревича, який гучно звинуватив Дональда Туска в приховуванні подробиць смоленської авіакатастрофи (а, простіше кажучи, масове вбивство польської еліти росіянами), вже піддає нападкам роспропаганда.

Російськомовна Вікіпедія називає його неадекватним чудиком (як зазвичай, приклеюючи ярличок) і екстравагантним типом, про що не пишуть жодною іншою мовою. Йому, втім, не звикати з часів участі в дисидентському русі.

Але зараз розклад такий, що всі провідні політичні пости в Польській республіці належать однопартійцям убитого Леха Качинського, і зовнішня кон’юнктура така, що «пожирання» Туска цілком може бути доведене до кінця. Незважаючи на його високе становище в ієрархії Євросоюзу.

Дуже хотілося би, щоб політикана вивели на чисту воду…

Дональд Туск Путін

БЕЗ КОМЕНТАРІВ