Герман Антонов, політичний аналітик
Герман Антонов, політичний аналітик

І знову про «корисних ідіотів» (с)…
У газеті The New York Times якийсь репортер на прізвище Бейтсон висловився за закриття «Миротворця» і притягнення до відповідальності його операторів.

Його мотивація зрозуміла – він сам «потерпілий» від рук українських злодіїв-інтернетчиків. Коротше, він з акредитантів. Але його сентенції йдуть набагато далі й глибше, ніж просте невдоволення діями «Миротворця». Він робить висновки глибше, таврує корупцію та кумівство нашої влади і повідомляє про підміну об’єктивної журналістики в Україні однобоким висвітленням подій (з огляду на, нібито, недостатність бюджету) і зацікавленість в цьому нашої злодійкуватої влади.

Їй-богу, таке враження, що під колонкою має стояти інше прізвище. Kiselyoff, наприклад. Або Markoff. Але я вірю, що писав саме американець, бо традиція корисних ідіотів в західному світі сильна й живуча. І завершує свій донос пан (або «товариш») так: «… Україна не повинна жертвувати свободою преси в своїх стараннях пережити війну».

Посперечаюсь. Ми не хочемо пережити війну. Ми хочемо в ній перемогти. Вірніше, навіть, не хочемо, а змушені. Інакше нам кранти. А товаришеві хочу нагадати, що його країна під час другої світової за умови збереження свободи слова (факт) все-таки покладалася на самоцензуру і здоровий глузд журналістів, які пишуть про неї. А що стосується свобод взагалі в той період, так нехай запитає у нащадків американських громадян японського походження, які жили на західному узбережжі, де їх предки провели період часу з 1941 по 1944 роки. Може бути, для Бейтсона буде новиною, що їх депортували вглиб країни. У той час як у нас «лугандонскіє» сновигають туди-сюди через лінію фронту, примудряються вимучувати пенсію від проклятих «укропів»-гнобителів та ще й насміхаються.

Коротше кажучи, треба розпрощатися з ілюзією об’єктивності щодо нас з боку Заходу. Включити датчик «свій-чужий» і в той бік теж. І чітко слідувати лише власним інтересам.

Джерело: Герман Антонов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ