Герман Антонов: Кремлівські фокуси довкола Савченко

Герман Антонов, політичний аналітик
Герман Антонов, політичний аналітик

Російська верхівка, яка через безглузде непорозуміння іменує себе владою, на фінальній стадії процесу над Савченко поводиться — як маленька дитина, що зжерла одним махом коробку шоколадних цукерок.

Це «дитятко» всіляко намагається вдавати, наче нічого такого не сталося. Підкидає в порожню коробку вкрадений у однокласника гребінець, читає бабусі брошуру про користь шоколаду. А коли батьки починають підозрювати правду — підпалює відро для сміття в кухні для відволікання уваги від інциденту.

Причому, в «дрібного» не вистачає мізків зрозуміти, що багато шоколаду шкідливо. І потрібно зізнаватися та бігти до лікаря, доки не стало зле. Але ні — жодних відступів. Лише операція прикриття. Тільки обман і мухляж.

Літак, що впав у Ростові, кримінальна справа проти сестри Савченко, недопуск на засідання суду всіх «зайвих», із нахабним порушенням будь-яких мислимих і немислимих норм. Усе йде в хід для того — щоби прикрити свій черговий злочин якомога густішою димовою завісою.

Ми не сумнівалися, що так і буде.

От лише час та історію не обдурити. Вирок цих двох суддів путінським покидькам буде жахливішим за якусь кілька десятків років, відміряних узурпаторами Надії Савченко.

Надія Савченко
Надія Савченко
Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ