Герман Антонов, політичний аналітик
Герман Антонов, політичний аналітик

Російського «авторитетного бізнесмена», мільярдера-втікача  Шалву Чигиринського заарештували в штаті Коннектикут за зв’язок із неповнолітньою (з новин).

Мені в голову моментально поліз усякий непотріб, який закінчився тим, що я згадав старий анекдот про Леоніда Брежнєва.

Йому подарували відріз на костюм. І ніхто не міг з нього пошити — посилаючись на те, що він велика людина і готівкового матеріалу замало.

Порадив хтось Леонідові Іллічу з’їздити до Грузії. Брежнєв поїхав, і через тиждень кравець запрошує його на примірку. Дає штани, піджак і жилетку. Леонідич дивується — мовляв, як же так, адже говорили ж, бла-бла-бла.

На що кравець відповідає:

— Це ти у себе там велика людина, а тут — звичайний поц. Кепку міряти будеш?

Це я все до того, що суспільство загальної справедливості будували-будували в Радянському Союзі. Поклали сімдесят років і мільйони людей, а побудували зовсім в іншому місці.

Абідна, да!

Чигиринського вважають одним із «найпомітніших» російських бізнесменів. Він пройшов шлях від спекулянта іконами — до бізнесмена, що є діловим партнером уряду Москви. Президент Московської нафтогазової, Центральної паливної та Московської девелоперської компаній. Один із співвласників британської Sibir Energy, основний власник компанії Russian Land Ltd. Мільярдер, є у списку Форбс
Московський мільярдер Шалва Чигиринський пройшов шлях від спекулянта іконами — до одного з найкрупніших ділових партнерів уряду Москви. Президент Московської нафтогазової, Центральної паливної та Московської девелоперської компаній. Співвласник британської Sibir Energy, основний власник компанії Russian Land Ltd. Входить до списку найбагатших росіян за версією Форбс

БЕЗ КОМЕНТАРІВ