Герман Антонов, політичний аналітик
Герман Антонов, політичний аналітик

Але ж Порошенко «весь цей джаз» (с) вигідний. З точки зору будівництва фундаменту другого президентського терміну.

Ось ці ось всі персонажі. Надійка, яка проголошує не до теми і на погибель свого роздутого штучно «авторитету» тексти, половини слів в яких вона і не чула до того. Клоун з вилами і коровами, народний «месник», розуміється на сортах односолодового і швейцарських годинниках істотно краще, ніж належить скромному хлопчині з «простих».

Благообразний Альхен в окулярах з «європейських воріт країни», з якого якщо здерти тоненький шар зовнішнього лиску, так ми моментально побачимо мурло харківського «колеги».

Гламурна бабуся, зірка відеосалонів і газових офшорів, все думає, як би знову продати електорату свої нудні репризи десятирічної давності. Всі ці вомбати-демократи-хіпстерята, занесені до парламенту попутним поривом грозового вітру.

На їхньому фоні Порошенко виглядає просто Вашингтоном, Франкліном та іншими людьми з купюр. Батьком нації, батьком солдатам, надією країни, мостом в майбутнє. Це при тому, що і на самоті, без декорацій, він би теж непогано виглядав. І десяток попередніх років в політиці без об’ємних факапов тому запорука.

А вже на тлі перерахованого вище Монті Пайтона другий термін йому гарантований. Звичайно, кожен з цих коней щипатиме з лужка свою жменьку трави. Але хазяйської галявини їм не об’їсти. Тож, продовжуйте чудити, хлопці. Майбутнє давно втекло з ваших рученят…

Джерело: Герман Антонов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ