Герман Антонов, політичний аналітик
Герман Антонов, політичний аналітик

Я можу бути дуже неправий. Я часто буваю неправий. Мені від цього зазвичай погано – так вже я влаштований. Але я розумію своїм розумом, що неправота – це стан, що доповнює правоту. І від цього завжди легше.

Я мовчав, чекаючи коли Зеленський почне виправдовуватися. І серед його жалюгідних, нескладних пасажів я знайшов для себе відповідь на запитання, чому це сталося. Я впевнений в цьому.

А просто цей маленький (не за зростом), закомплексований чоловічок, покрутившись півтора десятка років в світлі софітів і оглухши від овацій, нафантазував собі, що він має право судити, що добре для країни, для мільйонів людей, а що – погано. Він знає точно, що влада не права, тому що йому-то нааплодували за весь цей час за його правоту. Нааплодували, заплатили, нагородили. Порошенку з Турчиновим не нааплодували. І зали вони не збирали, і ефірів в прайм-тайм не давали Гонтарєвій. А йому – дають. Значить, його думка про доцільність запозичення у МВФ – вірна. За нього проголосували надійно і багаторазово. Глядачі. А ці хто? Так, вискочки. Без стажу і досвіду.

Ось і все пояснення. Гігантське еґо зжерло недосконалий розум і нерозвинену систему критичної самооцінки.

Напис прямо на могильному камені. «Розум. Помер, не встигнувши розвинутися і придбати якості, необхідні для життя». Амен…

Джерело: Герман Антонов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ