Герман Антонов, політичний аналітик
Герман Антонов, політичний аналітик

Тональність виступу турецького президента Реджепа Тайіпа Ердоґана в ЮНЕСКО свідчить про те, що турки не лише не злякалися російських погроз, а й прийняли виклик Кремля та виставили свою відповідь «з підняттям ставок».

Це класична ситуація дворових пацанських розборок, коли здоровенний амбал накочує на дрібного — в надії, що той злякається його лінійних розмірів. А дрібний не те що не злякався, а одразу ж запропонував вийти «раз на раз».

Тож стався «нежданчик» такого розміру, що потрібні були гарячкові консультації російських «біцепсів» з іранськими «тріцепсами», нашвидкуруч прикриті байками про узгодження поставок зенітно-ракетних рогаток. Ефективність яких помножили на нуль витівники з ізраїльських Військово-повітряних сил.

І, судячи з усього, пронос у РФ трапився зовсім не дитячий. Та й завдання — умовити персів, які після трьох десятків років санкцій щойно почали дихати на повні груди, практично нереальне. Але, як ми бачимо за останні два роки: немає таких дурниць, яких не зробили би за поребриком.

Ну, вперед, рідні. У своєму «дворі» по щах ви вже отримали. Залишилося відзначитися в сусідньому і вигребти по повній. Що й трапиться з імовірністю, яка наближається до ста відсотків…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ