Герман Антонов, політичний аналітик
Герман Антонов, політичний аналітик

Так вже вийшло, що список своїх невідкладних дій на посту генпрокурора Юрій Луценко задекларував протягом вихідних днів. Мабуть, вибачаючись за те, що прокуроріада затягнулася недозволено надовго. Що ж, перший плюсик.

Другим, на мій погляд, було те, що в цьому списку було все те, що громадська думка чекала побачити і почути, – і розслідування злочинів проти Майдану, і повернення вкраденого «папєрєднікамі», й Іловайськ, й обіцянку спалити осине гніздо, дбайливо вибудуване його попередниками під себе на Різницькій 13/15, і відмову від помсти за власне тюремне минуле.

Їжаку зрозуміло, що все це поки слова, яких ми наслухалися вже достатньо, і на які нікого з нашої багато разів надуреної політиками публіки вже не купиш. Саме тому єдиним можливим подальшим кроком Луценка має бути абсолютна відкритість і прозорість (в рамках дотримання таємниці слідства, звичайно) в реалізації своїх кроків.

Необхідно, щоби ми дізнавалися про те, що відбувається, не з витоків, що їх тричі перебрешуть наші «здатні» шустерята і спеціально начинять родзинками брехні на замовлення, а безпосередньо від генпрокурора на коротких і регулярних брифінгах. І щоби вимовлене збігалося з дійсним. І щоби відбувалося все це постійно.

Іншими словами, без операції «Відновлення довіри» не буде нічого. Нічого доброго.
Ви вже постарайтеся, Юрію Віталійовичу. На кону, крім майбутнього країни, ще й ваша репутація. Небездоганна, прямо скажемо…

Джерело: Герман Антонов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ