Герман Антонов, політичний аналітик
Герман Антонов, експерт-міжнародник

Ізраїльтяни повідомляють про те, що Корпус вартових Ісламської революції приступив до евакуації свого особового складу, який перебував у Сирії ось уже два роки.

Якщо ця новина правдива (у чому складно засумніватися, враховуючи інформованість представників «Ерец Ісраель»), то по російській авіабазі задзвонив дзвін. Тепер відчутно зросла імовірність того — що й сирійська опозиція, й ІДІЛ, який заборонений у РФ, але чудово почувається на рідних теренах, доберуться до російських вбивць із зірочками на крилах.

Війська Башара Асада і Хезболла навряд чи зможуть прикрити й авіабазу Хмеймім, і будь-які інші об’єкти РФ у Сирії — адже їх спеціально розташували там заради прикриття і тих, й інших.

Навіть якщо перемир’я встановиться, у розмаїтому спектрі ворогів Асада завжди знайдеться група, яка його не дотримуватиметься. Це можуть бути прості месники за тих цивільних, яких стерли з лиця землі своїми бомбардуваннями росіяни. І кілька операцій, у яких були знищені великі чини окупантів, показали — що немає нічого неможливого.

Так що «прогулянка» і «ефективні тренування» для повітряно-космічних сил (ПКС) РФ тепер позаду. Зараз доведеться потурбуватися про власну дупу.

В ідеалі, звісно, було би правильно звідти накивати п’ятами за прикладом персів.

Але знаючи вдачу росфюрера, можна бути впевненим — що час їм уже на транспортних судах починати малювати червоний хрестик і велику цифру 200. Як на фурах, що вивозили і вивозять з Донбасу жертв російської пропаганди та власної недоумкуватості…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ