Герман Антонов, політичний аналітик
Герман Антонов, політичний аналітик

Більшість моїх співвітчизників обурені змістом і тональністю промови Генерального Секретаря ООН Пан Ґі Муна під час «економічного форуму» в місті імені моста Кадирова. Тієї самої, в якій він назвав країну-агресора «ключовим гравцем в боротьбі за мир на Донбасі». Або щось близько того.

А я от не бачу в цьому брехливому і цинічно-лизоблюдському спічі нічого, що розходилося б з логікою поведінки сучасного міжнародного чиновництва класу А. Вони всі вже давно розглядають свої організації та посади, як якусь престижну і високооплачувану синекуру, і головним своїм завданням бачать не розв’язання гострих міжнародних проблем, а просте збереження власного статус-кво. Заради цього «благородного» завдання вони готові тиснути руки, цілувати щоки та інші сороміцькі місця всьому об’єднаному загону диктаторів, людожерів і автократів. Проголошення подібних спічів теж входить в програму room service. І чим солодший і улесливіший монолог, тим вище ймовірність сплати чергового внеску в касу своєї ненаглядної єпархії. Це не кажучи вже про зовсім інтимні платежі, послуги і знаки уваги, які чинуші викручують особисто для себе і своїх родичів.

А те, що в цей час весь світ стрясають війни, так це просто супутня картинка для подальшої книжки, в якій буде описана «невпинна діяльність на благо …» конкретного чиновника ООН, ЮНЕСКО, хренеско та інших богаделен. Світ зачекає.

Тому, друзі, не витрачайте нерви на цих захребетників і прилипал. Ми знаємо їхню справжню ціну та не братимемо їх всерйоз. Що, втім, не повинно врятувати їх від променів проносу з нашого боку. І потужного бажання мільйонів людей прикрити всі ці лавочки за непотрібністю.

P.S. А попередник ООН – Ліга Націй – була чеснішою і більш принциповою, коли сталінський совок замість вираження глибокої заклопотаності агресією в Фінляндії в 1940-му році отримав стусан під зад.

Ні, тільки закривати цих пустодзвонів. Мені так здається…

Джерело: Герман Антонов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ