Герман Антонов, політичний аналітик
Герман Антонов, політичний аналітик

Хочу заспокоїти всіх (і себе зокрема), хто переживає про те, що Путін може вискочити з-під режиму санкцій, якщо йому вдасться ухилитися від мінських зобов’язань і переконати світову аудиторію, що в Україні громадянський конфлікт і він не має до цього відношення.

Припустимо, це сталося. Викрутився, відбрехався. І одразу ж в чергу до каси, так? Дайте грошей оббріханій жертві геополітичних інтриг? Ні, занадто просто і нелогічно. Хто при здоровому глузді позичить скажений собаці, яка поставила всіх на вуха? Ну, припустимо, повірять. Навіщо тоді безпрецедентна активність НАТО в Європі, навчання, маневри, передислокація техніки? Чи гроші немає куди дівати атлантичним скнарам?

Ні, не повірю ніколи, що Захід ось просто так поверне статус-кво після таких потрясінь і стане кредитувати вбивцю пасажирів МН-17 і шантажиста самої Європи взагалі та її східної складової зокрема.

Інстинкт самозбереження ще ніхто не відміняв і жодна роспропаганда з цим не впорається. Але наше завдання – не дати йому вислизнути з мінських струбцин все одно. Так буде надійніше.

Джерело: Герман Антонов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ