Герман Антонов, політичний аналітик
Герман Антонов, політичний аналітик

Нормальною реакцією на те, про що я зараз напишу, є фраза «Беня, злізь із фари!». Але графоманський свербіж сильніший, тому…

Коли ситуація нормалізується і окупанти будуть випи***жені з Криму разом зі своїми дірявими баняками, панцирними матрацами, ложечками, триколорами, онучами та іншим скарбом, там матиме місце парадоксальна ситуація.

За логікою речей, правовий статус об’єктів нерухомості, підприємств і земельних ресурсів мусить повернутися до статус-кво станом на початок лютого 2014 року.

Але це означає, що значна частина вищезгаданого майнового комплексу належатиме резидентам країни-окупанта, в тому числі чинам Чорноморського флоту  Росії. Адже вони правдами-неправдами встигли відмутити її ще в доокупаційні часи. І вийде, що вилетівши з ганьбою, вони фактично залишаться співвласниками кримського господарства.

Як тут чинити — не уявляю.

Можна, звісно, згадати колізію з німецькими заводами Опеля, що належали Дженерал Моторс протягом усієї Другої світової війни.  Але тут ситуація, як на мене, інша. Бо будь-яка тростиночка, що належить росіянам (тим паче військовим і чинам держапарату) у нас — є інструментом впливу та агресії.

Вважаю, що на момент деокупації має бути вже готове рішення цього питання. З тим, щоби ми знову не наступили на звичні граблі. І рішення це повинно бути не компромісним, а радикальним і вичерпним.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ