Герман Антонов, політичний аналітик
Герман Антонов, політичний аналітик

Знаєте, про що я подумав? Ось зараз загинув Василь Сліпак і всі кинулися дивитися і читати рідкісні кадри з його участю. Б’юся об заклад, що більша частина тих, хто щиро сумує за ним, сьогодні вперше дізналися про існування і деталі біографії цього дивного хлопця. Так вже вийшло, що справжня слава прийшла до нього після загибелі, на жаль. Не всі люблять оперу. Коротка схема «смерть-популярність»…

А давайте спробуємо поламати цю чортову схему. Знайдіть в Мережі солдата, захисника, попросіться до нього в друзі або підпишіться на нього, якщо він не захоче френдів. Можливо, ця людина не відповідає вашим запитам. Напевно, його інтереси не збігаються з вашими. Теми, які він обговорює в своєму акаунті, від вас нескінченно далекі й нудні. Може, він навіть особою не вийшов. Але він воює за нас, захищає від нелюдей і має повне право на те, щоби до нього ставилися не як до одиниці статзвітності за принципом «двохсот стільки-то, трьохсот стільки-то». Він – особистість. Хоча б тому, що зголосився і став до бою в дуже поганий час. І він заслуговує на індивідуальне ставлення до себе. А ви дізнаєтеся, чим дихає той, хто підставив своє плече у часи загального горя. Чарами соцмереж він стане для вас живим і об’ємним. Як друг дитинства або добрий сусід.

А крім того ви можете дізнатися, що йому потрібно. І зможете допомогти, не чекаючи спеціального запрошення. І ви знатимете, що, допомагаючи йому, допомагаєте і собі, і своїй родині, і своїм дітям. І вам буде дуже добре, правда. Хоча вони здебільшого стверджують, що їм нічого не потрібно. Вони скромні та горді. І це теж у плюс.

Повірте, я знаю, про що кажу. Я вже спробував. Це працює…

Джерело: Герман Антонов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ