Герман Антонов, політичний аналітик
Герман Антонов, політичний аналітик

Кляті буржуї зі своїми безглуздими принципами «перед законом усі рівні» (як діти, їй-богу) не дають козломордій ґебні нормально провести травневі свята.

Мало того, що на дев’яте число призначена прем’єра другої частини мильної опери «Пригоди мудаків в країні Офшорії», так ще іспанці понавиписували ордери на арешт своїх в дошку пацанів – в діапазоні від генерала поліції до підручних злодіїв у законі. Тим самим закривши їх у межах «найпрекраснішої країни в світі (якщо інших не бачив)» і залишивши скопом животіти в курортний сезон в доховських сочах.

Ще не встигли відплакати з цього приводу – нова біда. Яйцеголові з Bellingcat шляхом нескладних викладок довели, що малайзійський Боїнґ збили не галушками та варениками, а дуже навіть скрєпним і високодуховним зеерка російській армійської приналежності. З точністю до номера машини і медкарти розрахунку.

Розрахунок, напевно, вже давно годує хробаків. Хотілося б і з буржуінськими гадами так само вчинити, але … Надто їх забагато, та й руки короткі у бактерії проти пеніциліну.

Чекаємо, чекаємо вашого проносу, друзі. А слідом за ним короткої агонії та заслуженого летального результату всієї вашої канібальської зграї. Яка не дає жити спокійно всій земній кульці. Вона вже потанцює на ваших похоронах…

Джерело: Герман Антонов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ