Гілларі Клінтон
Клінтон погодилася передати свій особистий поштовий сервер ФБР

Гілларі Клінтон погодилася передати сервер, з якого відправляла свою особисту переписку періоду її роботи на чолі держдепартаменту США, фахівцям з ФБР. Також в бюро розслідувань передадуть і флешки з копіями її листів, повідомляє Бі-бі-сі.

На посаді держсекретаря політик використовувала свій власний сервер електронної пошти для службового листування, що є порушенням федерального закону. В результаті Гілларі Клінтон опинилася під тиском незадовго до наступних президентських виборів, в яких вона має намір взяти участь. У відповідь на критику вона заявила, що готова до розголосу змісту листування.

Як стверджує Гілларі Клінтон, з 60 тис. надісланих нею листів близько половини мали особистий характер. Ті, які політик вважала занадто особистими, вона видаляла одразу ж, тому на переданому в ФБР сервері вони могли не зберегтися. Тим не менш, представники держдепартаменту заявили, що не розголошуватимуть ті її листи, які були постфактум класифіковані як «цілком таємні».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Клінтон оголосила про намір балотуватися на пост президента США 12 квітня 2015 року. Її передвиборча кампанія може виявитися найдорожчою в історії. У разі перемоги Гілларі Клінтон стане першою жінкою-президентом США. У 2008 році Клінтон програла Обамі в боротьбі за номінацію в якості кандидата. За оцінками політологів, наразі серед Демократичної партії серйозних суперників у неї немає.

Читайте: Гіларі Клінтон заграє до феміністок – запропонувала зобразити жінку на 20-доларовій купюрі

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ