Ігор Луценко, народний депутат України
Ігор Луценко, народний депутат України

Народний депутат України, активіст, громадський діяч Ігор Луценко в інтерв’ю 112 розповів, що нині серед політиків надзвичайно мало дійсно цікавих, важливих особистостей.

«Політика – це царина брехні. А найкраще у брехні вправний той, для кого взагалі немає поняття правди. Я дивлюся на народних депутатів і ставлю собі запитання: «Чому так багато пустих особистостей?». Є біблейська цитата: «Не жаркий, не холодний, і для Бога противний». От вони реально противні», – зазначив нардеп.

За його словами, нині в політиці дуже мало дійсно цікавих, феєричних людей. «Я думаю, що це через те, що це все є достатньо штучним: абстрактні бренди, лідери фракцій. І вони собі набирають тих людей, які для них є зручними».

«Так само є абстрактні образи мажоритарників, які ще більше не відповідають своїй дійсності. І оця найбільш нейтральна маса потрапляє в парламент. Я думаю, що ніщо не завадить, якщо ми почнемо експериментувати: з електронною демократією, якісь конституції придумувати», – наголосив Луценко.

Крім того, він закликав змінювати форму демократії, оскільки ця демократія у нас, очевидно, не працює.

«Ми голосуємо, а в результаті виходять негідники, причому, нецікаві негідники. Гірше вже не стане, тому що так, як погано зараз, навряд чи вже буде», – підсумував активіст.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ