Любомир Заоралек
Любомир Заоралек

Міністр закордонних справ Чехії Лубомир Заоралек закликав Москву до більшої відвертості щодо участі російських військових в українському конфлікті, передає ТСН.

«Було б непогано нарешті припинити гру в хованки», – заявив він, говорячи про затримання двох російських військових на сході України. За словами глави чеського МЗС, так звана гібридна війна, коли солдати воюють без відзнак, заведе в глухий кут. У свою чергу міністр закордонних справ України Павло Клімкін запевнив, що з двома військовослужбовцями, яких захопили в полон 17 травня під Луганськом, обходяться гуманно. Уряд України звинувачує їх у вчиненні збройного опору на боці сепаратистів. За українськими законами військовим загрожує довічне ув’язнення за терористичну діяльність.

Нагадаємо, 17 травня на Луганщині українські бійці спіймали двох бойовиків – ними виявились військові з частини ГРУ, що базується у Тольятті, Алєксандр Александров та Євген Єрофєєв. Росія, визнала, що бійці їхні, але вже звільнені. Спецпризначенців транспортували до Києва, де вони дали свідчення щодо своїх дій та мети перебування в Україні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ