глобус
У Латвії заборонили продавати глобуси з російським Кримом

У Латвії в магазинах Maxima торгували глобусами, на яких півострів Крим позначений як територія Росії. Наразі глобуси вилучили з продажу, передає Delfi.lv з посиланням на представника SIA «Maxima Latvija» Яніса Бесеріса.

«У магазинах доступні глобуси восьми видів – це стверджував постачальник глобусів. Зазначений державний поділ (Крим у складі Росії) є лише на одному з видів глобусів», – зазначив Бесеріс. Тим клієнтам, які вже придбали в магазинах глобуси з російським Кримом, Maxima поверне гроші, сказав він.

Бесеріс додав, що ці глобуси виробляють у Польщі, а в магазини SIA «Maxima Latvija» їх закупила і доставила SIA «Kors N». Магазин «Maxima» вже поінформував фірму про ситуацію. За словами Бесеріса, на прилавках магазинів Maxima глобуси, де Крим вказаний складовою частиною Росії, з’явилися наприкінці липня. На цей момент продано 65 примірників. З представниками фірми «Kors N» поки зв’язатися не вдалося.

Нагадаємо, в липні прокуратура Нідерландів опублікувала карту України без Криму, але в МЗС країни пообіцяли виправити «цю прикру помилку».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Міністерство закордонних справ Литви в соціальній мережі опублікувало фотографію паспорта громадянина РФ, місцем народження якого зазначена «Одеська область, Росія». А раніше до МЗС карїни потрапив паспорт російського громадянина, виданий в 2013 році, в якому Крим зазначений як частина Російської Федерації.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ