ФІФА
Мін’юст США висунув нові звинувачення функціонерам ФІФА

Шістнадцятьом нинішнім та колишнім функціонерам ФІФА висунули нові звинувачення, які викривають корупційні схеми в Центральній і Південній Америці. Про це повідомила у Вашинґтоні Генеральний прокурор США Лоретта Лінч і наголосила, що корупціонерам не вдасться уникнути покарання, передає Укрінформ.

«Звинувачення, висунуті в четвер, викривають корупційні схеми в Центральній і Південній Америці, а також із залученням компаній спортивного маркетингу, що розміщуються в Південній Америці та Сполучених Штатах», – зазначила Лінч. За її словами, йдеться про оборудки, які «стосуються до вже зіграних турнірів, а також матчів, запланованих на майбутнє десятиліття, включаючи кваліфікаційні раунди Кубка світу ФІФА та міжнародні матчі». За оцінками Лінч, викриті корупційні схеми діяли впродовж 24 років.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 3 грудня в Швейцарії почалася нова серія арештів чиновників Міжнародної федерації футболу. Зокрема, затримали більш як десяток чиновників ФІФА, серед яких і два віце-президенти ФІФА: президент Конфедерації футболу Північної і Центральної Америки і країн Карибського басейну Альфредо Хавіт і голова Південноамериканської конфедерації футболу Хуан Анхель Напоут. Їх було затримано в рамках справи про корупцію у ФІФА.

Нагадаємо, 27 травня у Цюріху були заарештовані кілька високопосадовців ФІФА, проти яких у США висунуто звинувачення у хабарництві під час вибору місць проведення світової першості з футболу, в махінаціях з укладенням маркетингових та телерадіомовних угод, у шахрайстві, рекеті й відмиванні коштів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ