ГОГОЛЬFEST
ГОГОЛЬFEST

У рамках міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST-2015 відбудеться «Кіношкола Довженка» і «Школа гуманітарної та культурної журналістики». Про це повідомив керівник фестивалю Влад Троїцький, пише telekritika.ua

Кіношкола ГОГОЛЬFEST співпрацюватиме з відомими українськими кінофестивалями. «Є два презентаційних форуми – Одеський кінофестиваль і «Молодість», є ще Docudays. Зрозуміло, що з ними потрібно входити у співпрацю. У них є така-сяка точка презентації, під час фестивалю відбуватимуться короткі майстер-класи. А ось системної школи, де була б робота з майстрами, лекції, практична робота – такого немає (Карпенко-Карий – звичайно, не рахується). І ми таку школу зараз запускаємо», – каже ВладТроїцький.

Розвивати «Кіношколу Довженка» буде директор фестивалю ГОГОЛЬFEST Максим Демський. За його словами, «суть проекту – відібрати талановиту молодь, яка буде навчатися у міжнародних майстрів, яких допомагають нам залучати посольства європейських країн. Разом з ними ми плануємо запустити низку довгограючих кінопроектів». Уже відкрито набір на 1-й курс для режисерів-початківців. Для вступу необхідно надати відео.

Нагадаємо, цього року фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST відбудеться на кіностудії ім. Довженка.

Читайте: Українського кінооператора нагородили «Срібним ведмедем» на цьогорічному Берлінале

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ