gogolfest
Головною темою ГОГОЛЬFEST стане війна і мир

8-й міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва «ГогольFest» пройде з 17 по 27 вересня на території Національного Експоцентру України – ВДНГ. За словами кураторів фестивальних локацій та керівника «ГогольFest’а» Влада Троїцького, зараз тривають останні приготування, передає Cultprostir.

«Точно не було ані бажання, ані мети спекулювати на темі війни. Мені здається, ми і так перебуваємо в зоні катастрофічної свідомості: нам нав’язують, що все погано – екноміка, війна, корупція, реформ немає … І це якраз дає людині виправдання для того, щоби вона нічого не робила. Люди кажуть, є якісь «вони» і вони щось не роблять. Порошенко, Яценюк, Кириленко – вони не роблять!» – розповів Троїцький.

«Нещодавно почув цікаве опитування – 90 відсотків вважають, що нічого не відбувається в країні, жодних хороших змін, водночас 60 відсотків українців не готові самі нічого робити. Такий інфантилізм .. Ось це війна. Насправді війна всередині нас. Коли противний карлик каже: «це не твоя війна – там хтось повинен вирішити». Але врешті-решт ти сам собі задаси питання: а що ти зробив зі своїм життям? Головний меседж фестивалю – Мистецтво війни, Мистецтво Миру, Мистецтво любові і «дегустуй завтрашній день вже сьогодні». Ми разом з людьми, які прийдуть на фестиваль мріємо створити той світ, в якому ми б хотіли, щоби жили наші діти», – зазначив режисер.

Нагадаємо, Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «ГогольFest» було засновано в 2007 році Унікальність цього проекту полягає в багатожанровому розмаїтті: театр, музика, кіно, література, сучасна хореографія, візуальна арт-програма, освітня програма і програма для дітей.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, восьмий фестиваль сучасного мистецтва «ГогольFest» цього року пройде на території ВДНГ. Раніше планували провести фестиваль на території кіностудії імені Довженка. Однак, за словами Троїцького, у зв’язку з неконструктивною позицією директора кіностудії Олеся Янчука і висунутими ним неприйнятними умовами оренди фестивалю довелося шукати нову локацію.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ