бензинове авто
Голландці, які потребують транспортних засобів на бензині, відтепер мають покладатися на використовуваний сегмент ринку

Нижня палата парламенту Нідерландів підтримала рішення більше не дозволяти продаж нових бензинових або дизельних автомобілів з 2025 року. Про це інформує insideevs.com.

Таку пропозицію подала Лейбористська партія, яка сприяє переходу Голландії на електротранспорт найближчими десятиліттями.

Якщо всі заходи для цього виконають, в 2025 році будуть доступні до придбання автомобілі з нульовими шкідливими викидами. Ті приватні особи чи підприємства, що потребують транспортних засобів на бензині, відтепер мають покладатися на використовуваний сегмент ринку. Хоча очевидно, що є багато розбіжностей в оцінках такого радикального плану, лідер лейбористів Diederik Samsom вважає, що його цілком можна здійснити.

Додамо, у 2015 році у Нідерландах купили більше 43 тисяч нових електромобілів з 449,347 зареєстрованих, що становить 9,6% ринку.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, автовласники у столиці Мексики зобов’язані один день на тиждень обходитися без авто. Таким чином влада Мехіко намагається знизити рівень забруднення повітря, що досяг рекордних значень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ